× Upozornění S ohledem na situaci v souvislosti s šířením onemocnění Covid-19 přijímá Pohřební ústav pro malá zvířata Pet-pieta následující opatření: Při žádosti o vyzvednutí zesnulého zvířátka v domácnosti se budou pracovníci dispečinku pohřební služby dotazovat volajících, zdali se na majitele nebo jiné osoby v domácnosti nevztahují karanténní opatření a jestli tyto osoby nevykazují známky respiračního onemocnění. Jsme schopni, za velmi přísných opatření, zajistit odvoz zesnulého zvířátka i z domácnosti, která se nachází v karanténě. Za stejně přísných pravidel a opatření jsme schopni zajistit i eutanasii zvířátka v karanténním prostředí. V těchto případech je nutné počítat s vyšší cenou, cena bude sdělena majiteli zvířátka předem podle aktuální situace. Děkujeme za pochopení. Veškerá opatření jsou platná od 13.3.2020 do odvolání.

Doplňky

SMUTEČNÍ DOPLŇKY

Zde Vám nabízíme všechny nejžádanější a nejoblíbenější doplňky ke kremaci nebo pohřbení zvířátka.

Klasikou je autentický otisk tlapky Vašeho mazlíčka do speciální hmoty v 10 barevných odstínech v krabičce s okénkem, zdobené ve stejném barevném tónu. Je to náš vlastní nápad a ruční výroba, každý otisk je skutečný originál.

Novinkou jsou naopak smuteční šperky – široká nabídka šperků z kvalitní oceli s troškou popela vašeho pejska nebo kočičky na památku. Přívěsky na řetízek, náramek nebo na klíčenku. Nyní je v nabídce i řetízek ze stejného materiálu.

Exkluzivní ručně vyráběné památeční sklo se zataveným popelem zvířátka na památku do vitrinky.

Dále zde naleznete nabídku dřevěných rakví pro kremace i pohřby.

A úplnou novinkou jsou krásné zvířecí náhrobky v několika odstínech a provedeních, na památku zesnulého mazlíčka odpočívajícího na oblíbeném místě na vaší  zahrádce.

Samozřejmostí je květinový servis. Květiny pro nás vozí zavedený květinářský velkoobchod přímo z Holandska, květiny jsou vždy čerstvé, vazby smutečních kytic děláme my sami přesně podle přání majitele zesnulého zvířátka.