× Upozornění S ohledem na situaci v souvislosti s šířením onemocnění Covid-19 přijímá Pohřební ústav pro malá zvířata Pet-pieta následující opatření: Při žádosti o vyzvednutí zesnulého zvířátka v domácnosti se budou pracovníci dispečinku pohřební služby dotazovat volajících, zdali se na majitele nebo jiné osoby v domácnosti nevztahují karanténní opatření a jestli tyto osoby nevykazují známky respiračního onemocnění. Jsme schopni, za velmi přísných opatření, zajistit odvoz zesnulého zvířátka i z domácnosti, která se nachází v karanténě. Za stejně přísných pravidel a opatření jsme schopni zajistit i eutanasii zvířátka v karanténním prostředí. V těchto případech je nutné počítat s vyšší cenou, cena bude sdělena majiteli zvířátka předem podle aktuální situace. Děkujeme za pochopení. Veškerá opatření jsou platná od 13.3.2020 do odvolání.

KREMATORIUM ZVÍŘAT PRAHA

Je jediné krematorium zvířat přímo v hlavním městě Praze. Naleznete zde vše na jednom místě – kancelář, moderní recepci, obřadní síň, chladící místnost a kremační pec.  Žádné další převozy zvířátek.

Krematorium se nachází v krásném upraveném prostředí lesoparku v Praze 9- Běchovicích. Pro klienty je zajištěno parkování na vlastním parkovišti přímo u krematoria a je zde i velmi dobrá dostupnost MHD.

Pokud budete chtít vidět, jak to v krematoriu vypadá a jaké služby jsme schopni ve spolupráci s naším partnerem poskytnout, rádi Vám vše ukážeme osobně. Není nic, co byste nemohli vidět, provedeme Vás celým krematoriem, vše Vám vysvětlíme a ukážeme. Krematorium zvířat Praha je jedno z nejmodernějších ve střední Evropě a to jak díky technologii, tak i úrovní služeb. Díky tomu máte absolutní záruku, že dostanete popel pouze vašeho zvířátka, které prošlo individuální kremací.

K tomu slouží i systém GARANCE – kremační kámen a kamerový záznam každé kremace.

S Vaším zesnulým zvířátkem se můžete rozloučit v moderní obřadní síni a pokud budete chtít, můžete speciálním oknem z této obřadní místnosti sledovat i celý proces kremace zvířátka. Pokud si budete chtít urničku odvézt hned po kremaci, rádi Vám podáme kávu či nápoje a počkáte v útulném prostředí recepce. Urničku si můžete odnést 1 hodinu po kremaci nebo můžete jet po rozloučení klidně domů a my Vám do 90 minut po kremaci dovezeme urničku domů v režimu EXPRES služby.