× Upozornění S ohledem na situaci v souvislosti s šířením onemocnění Covid-19 přijímá Pohřební ústav pro malá zvířata Pet-pieta následující opatření: Při žádosti o vyzvednutí zesnulého zvířátka v domácnosti se budou pracovníci dispečinku pohřební služby dotazovat volajících, zdali se na majitele nebo jiné osoby v domácnosti nevztahují karanténní opatření a jestli tyto osoby nevykazují známky respiračního onemocnění. Jsme schopni, za velmi přísných opatření, zajistit odvoz zesnulého zvířátka i z domácnosti, která se nachází v karanténě. Za stejně přísných pravidel a opatření jsme schopni zajistit i eutanasii zvířátka v karanténním prostředí. V těchto případech je nutné počítat s vyšší cenou, cena bude sdělena majiteli zvířátka předem podle aktuální situace. Děkujeme za pochopení. Veškerá opatření jsou platná od 13.3.2020 do odvolání.

O nás

Kdo jsme…..

Pohřební ústav pro malá zvířata PET-PIETA, provozující kompletní pietní služby pro zvířátka je spolu s Veterinární záchrannou službou PET-MEDIC naší rodinnou firmou, stálým týmem záchranářů a lékařů, která své služby nabízí již patnáctým rokem. Za tu dobu jsme byli tisíckrát součástí smutné události v rodinách, kde zemřel jejich člen… chlupatý a čtyřnohý, ale stejně milovaný jako kdokoli jiný z rodiny. I my sami máme za ta léta, bohužel, za sebou vícero takovýchto smutných situací, i my jsme majiteli urniček našich čtyřnohých přátel, které jsme tolik milovali a kteří už odešli za Duhový most…snad právě proto se dokážeme dokonale vcítit do situace majitele zvířátka, o které právě přišel, jednáme s maximální empatií a citem a dokážeme v nelehké situaci poradit a pomoci.

Budeme se pro Vás a pro Vašeho zesnulého přítele udělat vše, na co si vzpomenete a co bude jen trochu reálné. Vždy najdeme řešení.

O Vaše zesnulé zvířátko se postaráme od začátku až do konce, přesně podle Vašich požadavků a přání. Ušetříme Vám veškeré starosti a vyřizování úředních záležitostí. U nás nepotřebujete žádné doklady, vše zařídíme za Vás.

Převozy zesnulých zvířátek poskytujeme v celé České republice i ze zahraničí. Zvířátko si můžeme vyzvednout kdykoli, 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

 

NAŠI PARTNEŘI:

Krematorium zvířat Praha – pro kremace zvířátek

Zvířecí hřbitov pod Řípem – pro pohřby zesnulých do země

Na památku všech pejsků a kočiček, kteří se už toulají po nebeských obláčcích a na které nikdy nezapomeneme a nepřestaneme je milovat…

 

Iva Bidlová Janků a Jiří Bidlo

majitelé Pohřební služby Pet-pieta